044257-24-74
sale@sofia.ua
ВІДОЗВА

ТОВ «МТГ «СОФІЯ» щодо обмежень, запроваджених в Україні стосовно діяльності представників торгівельного та іншого бізнесу

ТОВ «МТГ «СОФІЯ», один з лідерів на ринку сантехніки України, підтримує позицію більшості представників галузі торгівлі непродовольчими товарами – як великого, так і малого бізнесу, - щодо недопустимості закриття та інших видів перешкоджання в роботі будь-яких суб’єктів підприємницької діяльності.
Кожен такий бізнес, починаючи з флагмана національної торгівлі – мережі гіпермаркетів «Епіцентр», - закінчуючи окремим приватним підприємцем, який здійснює торгівлю на непродовольчому ринку, вносить свій вагомий внесок у забезпечення населення товарами першої необхідності, а також гарантує економічну безпеку держави, без якої неможливе подолання наслідків пандемії та існування держави загалом.
За кожним таким бізнесом стоять економічні і соціальні інтереси його найманих працівників та членів їхніх сімей. Питання щоденного виживання родин, залишених без засобів до існування, є не менш гострим, ніж проблема запобігання захворюванню. І, на жаль, досі Уряд та місцева влада не запропонували жодних дієвих механізмів реального вирішення цього питання. Так само, як досі не запропоновано жодних реальних засобів підтримки бізнесу з боку держави.
На наше переконання, владі всіх рівнів варто зосередитися на впровадженні ефективних заходів масового вакцинування населення, як єдиного інструменту, що дозволить подолати захворювання у розумній перспективі. «Локдауни» не можуть повторюватися постійно і тривати вічно. Лише працюючи ми зможемо разом подолати існуючі виклики та відновити постраждалу від глобальних викликів економіку.
Наша продукція

Міжнародна торгова група "Софія" імпортує в Україну сантехніку-мийки і змішувачі під власними торгівельними марками "SOFIA" та "STILLORI",  а також є дистриб'ютором  запірної арматури і фітінгів одного з лідерів європейського ринку, грецької ТМ CherBros. 

Ми спеціалізуємся на обслуговуванні оптових клієнтів і торгових мереж. Ми цінуємо бізнес наших клієнтів: чи то крупний опт, дрібний опт, монтажники або сантехніки. Тому наші спеціалісти працюють для того, щоб купити сантехніку оптом у нас стало для Вас запорукою успіху в справах, приносило стабільний прибуток і задоволення від співпраці.

  • Особливості роботи з оптовими покупцями:
  • Унікальні ціни на мойки, змішувачі та іншу сантехніку в регіонах
  • Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
  • Найкращі на ринку умови відстрочки платежу для надійних партнерів
  • Підтверджена роками чесної співпраці гарнатії якості на всю продукцію
  • Власні торгові марки SOFIA та STILLORI
  • Ексклюзивна дистрибуція сантехніки європейських торгівельних марок
  • Широкий асортимент для комплексних рішень
  • Спеціалісти по роботі з оптовими покупцям

    Ми пропонуємо оперативність доставки і продуману логістику, широке представництво в регіонах, гнучку цінову політику та індивідуальні умови для кожного клієнта. У нас Ви зможете комфортно придбати оптом мийки, купити оптом  змішувачі, а також купити фітінги і запорну арматуру оптом.

Кухонні мийки SOFIA надійно служать українським споживачам, починаючи з 2007 року. За цей час наші мийки із нержавійки, накладні мийки для кухні, круглі мийки, врізні мийки відмінно зарекомендували себе як лідер ринку завдяки провіреній якості, широкому асортименту і чесній ціні. Великі і маленькі, різних розмірів і форм, габаритів і глибини наші врізні та накладні мийки будуть надійно служити Вам довгі роки.

В 2013 році ми запропонували українським споживачам кухонні мийки із нержавіючої сталі ТМ STILLORI. Ці сучасні по дизайну мийки мають унікальну якість і експлутаційні характеристики. Яскраві представники актуального американського дизайну кухонні мийки  STILLORI прикрасять будь-яку сучасну кухню з вишуканим інтер'єром. Але головне, що ми знайшли спосіб запропонувати їх своїм клієнтам по розумній, дійсно унікальній ціні! 

В 2015 році ми розширили аосртимент кухонними гранітними мийками українського виробництва ТМ "SOFIA", що виготовляються з якісного, міцного матеріалу, що складається на 80% з подрібнених частинок натурального граніту та кварциту і на 20% з полімерного матеріалу на основі акрилу. Такі мийки звично називають гранітними. Всі компоненти з'єднані в єдине ціле завдяки технологічному процесу. Тому наші мийки стійкі до механічних пошкоджень, перепадів температур і впливу агресивнирх речовин. Ми прагунли створити продукт, що поєднує в собі властивості натурального каменю та технологічність сучасних композитних матеріалів. Колекція гранітних мийок SOFIA представлена різними моделями: круглі мийки, прямокутні, овальні та кутові мийки, а також мийки на одну чашу з крилом, на дві чаші.

5 причин чому гранітні мийки для кухні краще мийок з нержавіючої сталі: 

В гранітних мийок присутня різноманітність кольору і фактур (можна підібрати під колір стільниці чи меблів), стильний дизайн, вони виглядають благородніше і гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якої кухні в класичному стилі, кантрі або прованс.

У порівнянні з мийками із нержавіючої сталі такі раковини з граніту безшумні-вас не будуть дратувати шум води і брязкіт столових приборів об сталеву поверхню.

Гранітні мийки глибші, ніж штамповані мийки зі сталі. 

Розводи і бризки на поверхні гранітної мийки практично не помітні, на металі ж видно кожну крапельку.

Композитні мийки з грантіу приємні на дотик.

Ще 5 важливих плюсів: 

Мийки з граніту витримують температуру до 230 градусів.

Якісну гранітну мийку в звичайних побутових умовах дуже складно розбити чи подряпати.

На поверхні гранітної мийки немає пор, тому бруд і запахи не вбираються.

Композитні мийки з граніту з часом не втрачають кольору.

Якісний композитний матеріал гранітних мийок абсолютно екологічний і безпечний.

Ми також активно розширяэмо свою присутність на ринку сантехніки і асортимент товару. Будемо раді запропонувати його нашим клієнтам, як через власні точки  продажу, так і через дилерську мережу по Україні.

Якщо Ви зацікавлені в взаємовигідній  співпраці з нами або у Вас є, що запропонувати нам і нашим  клієнтам, - ми будемо раді бачити Вас в кругу своїх партнерів.