044257-24-74
sale@sofia.ua
Наша продукція

Міжнародна торгова група "Софія" імпортує в Україну сантехніку-мийки і змішувачі під власними торгівельними марками "SOFIA" та "STILLORI",  а також є дистриб'ютором  запірної арматури і фітінгів одного з лідерів європейського ринку, грецької ТМ CherBros. 

Ми спеціалізуємся на обслуговуванні оптових клієнтів і торгових мереж. Ми цінуємо бізнес наших клієнтів: чи то крупний опт, дрібний опт, монтажники або сантехніки. Тому наші спеціалісти працюють для того, щоб купити сантехніку оптом у нас стало для Вас запорукою успіху в справах, приносило стабільний прибуток і задоволення від співпраці.

  • Особливості роботи з оптовими покупцями:
  • Унікальні ціни на мойки, змішувачі та іншу сантехніку в регіонах
  • Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
  • Найкращі на ринку умови відстрочки платежу для надійних партнерів
  • Підтверджена роками чесної співпраці гарнатії якості на всю продукцію
  • Власні торгові марки SOFIA та STILLORI
  • Ексклюзивна дистрибуція сантехніки європейських торгівельних марок
  • Широкий асортимент для комплексних рішень
  • Спеціалісти по роботі з оптовими покупцям

    Ми пропонуємо оперативність доставки і продуману логістику, широке представництво в регіонах, гнучку цінову політику та індивідуальні умови для кожного клієнта. У нас Ви зможете комфортно придбати оптом мийки, купити оптом  змішувачі, а також купити фітінги і запорну арматуру оптом.

Кухонні мийки SOFIA надійно служать українським споживачам, починаючи з 2007 року. За цей час наші мийки із нержавійки, накладні мийки для кухні, круглі мийки, врізні мийки відмінно зарекомендували себе як лідер ринку завдяки провіреній якості, широкому асортименту і чесній ціні. Великі і маленькі, різних розмірів і форм, габаритів і глибини наші врізні та накладні мийки будуть надійно служити Вам довгі роки.

В 2013 році ми запропонували українським споживачам кухонні мийки із нержавіючої сталі ТМ STILLORI. Ці сучасні по дизайну мийки мають унікальну якість і експлутаційні характеристики. Яскраві представники актуального американського дизайну кухонні мийки  STILLORI прикрасять будь-яку сучасну кухню з вишуканим інтер'єром. Але головне, що ми знайшли спосіб запропонувати їх своїм клієнтам по розумній, дійсно унікальній ціні! 

В 2015 році ми розширили аосртимент кухонними гранітними мийками українського виробництва ТМ "SOFIA", що виготовляються з якісного, міцного матеріалу, що складається на 80% з подрібнених частинок натурального граніту та кварциту і на 20% з полімерного матеріалу на основі акрилу. Такі мийки звично називають гранітними. Всі компоненти з'єднані в єдине ціле завдяки технологічному процесу. Тому наші мийки стійкі до механічних пошкоджень, перепадів температур і впливу агресивнирх речовин. Ми прагунли створити продукт, що поєднує в собі властивості натурального каменю та технологічність сучасних композитних матеріалів. Колекція гранітних мийок SOFIA представлена різними моделями: круглі мийки, прямокутні, овальні та кутові мийки, а також мийки на одну чашу з крилом, на дві чаші.

5 причин чому гранітні мийки для кухні краще мийок з нержавіючої сталі: 

В гранітних мийок присутня різноманітність кольору і фактур (можна підібрати під колір стільниці чи меблів), стильний дизайн, вони виглядають благородніше і гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якої кухні в класичному стилі, кантрі або прованс.

У порівнянні з мийками із нержавіючої сталі такі раковини з граніту безшумні-вас не будуть дратувати шум води і брязкіт столових приборів об сталеву поверхню.

Гранітні мийки глибші, ніж штамповані мийки зі сталі. 

Розводи і бризки на поверхні гранітної мийки практично не помітні, на металі ж видно кожну крапельку.

Композитні мийки з грантіу приємні на дотик.

Ще 5 важливих плюсів: 

Мийки з граніту витримують температуру до 230 градусів.

Якісну гранітну мийку в звичайних побутових умовах дуже складно розбити чи подряпати.

На поверхні гранітної мийки немає пор, тому бруд і запахи не вбираються.

Композитні мийки з граніту з часом не втрачають кольору.

Якісний композитний матеріал гранітних мийок абсолютно екологічний і безпечний.

Ми також активно розширяэмо свою присутність на ринку сантехніки і асортимент товару. Будемо раді запропонувати його нашим клієнтам, як через власні точки  продажу, так і через дилерську мережу по Україні.

Якщо Ви зацікавлені в взаємовигідній  співпраці з нами або у Вас є, що запропонувати нам і нашим  клієнтам, - ми будемо раді бачити Вас в кругу своїх партнерів.