044257-24-74
sale@sofia.ua

Про компанію

Міжнародна торгова група «Софія» імпортує в Україну сантехніку - мийки і змішувачі під власними торговими марками SOFIA і STILLORI, а також є дистриб'ютором запорної арматури та фітінгів одного з лідерів європейського ринку, грецької ТМ CherBros.

Ми спеціалізуємось на обслуговуванні оптових клієнтів та торгових мереж. Ми цінуємо бізнес наших клієнтів: чи то великий опт, дрібний опт, монтажніки чи сантехніки. Тому наші спеціалісти працюється для того, щоб купити сантехніку оптом у нас стало для Вас запорукою успіху в справах, приносило стабильний прибуток і задоволення від співпраці.

Особливості роботи з оптовими покупцями:

  • Унікальні  ціни на мийки, змішувачі та іншу сантехніку в регіонах
  • Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
  • Кращі на ринку умови відстрочки платежів для надійних партнерів
  • Підтверджена роками чесної співпраці гарантія якості на всю продукцію 
  • Власні торгові марки SOFIA та STILLORI
  • Ексклюзивна дистрибуція сантехніки європейських торгових марок
  • Широкий асортимент для комплексних рішень
  • Спеціалисти по роботі з оптовими покупцями

Ми пропонуємо оперативність доставки та продуману логістику, широке представництво в регіонах, гнучку цінову політику та індивідуальні умови для кожного клієнта. У нас Ви зможете комфортно купити оптом мийкикупити оптом змішувачі, а також купити фітинги і запорну арматуру оптом.

Кухонні мийки SOFIA надійно служать українським споживачам, починаючи з 2007 року. За цей час наші мийки з нержавіючої сталі, накладні мийки для кухни, круглі мийки, врізні мийки відмінно зарекомендували себя як лідер ринку завжяки перевіреній якості, широкому асортименту та чесній ціні. Великі й маленькі, різних розмірів і форм, габаритів і глибини, наші врізні і накладні мийки будуть надійно служити Вам довгі роки.

В 2013 році ми запропонували українським споживачам кухонні мийки із нержавіючої сталі ТМ STILLORI. Ці сучасні за свїм дизайном мийки мають уникальну якість та експлуатаційні характеристики. Яскраві представники актуального американського дизайну кухонні мийки STILLORI прикрасять будь-яку сучасну кухню з дорогим інтер'єром. Але головне, що ми знайшли спосіб запропонувати їх своїм клієнтам по розумній, дійсно унікальній ціні!

Ми також активно розширюємо свою присутність на ринку сантехнікі і асортимент товару. Будемо раді запропонувати його нашим клієнтам, як через власні точки продажутак і через дилерську мережу по Україні.

Якщо Ви зацікавлені у вигідній співпраці з нами або у вас є що запропонувати нам і нашим клієнтам, - ми будемо раді бачити Вас в колі своїх партнерів!